![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
Гра у дебати — розвага чи набуття цінних навичок?
Донецький молодіжний дебатний центр проводить дебати на політичні і соціальні теми для школярів та студентів. Про дебати та можливості, які вони відкривають, говоримо з організаторами та учасниками.
Ведучі1
Гості1
![Гра у дебати — розвага чи набуття цінних навичок?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2019%2F12%2F45.jpg&w=1366&q=75)
У студії:
- представниця ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» Ольга Донець
- викладачка Східноукраїнського національного університету імені Даля Вікторія Гніденко
- студент Леонід Сітченко
Вікторія Гніденко: Дебати — це цивілізований спосіб донести своєму опоненту, з яким ти сперечаєшся з якоїсь семи, свою аргументовану точку зору. Дуже круто, коли виходить змінити точку зору свого опонента. Дебати в університеті ми не викладаємо. Але ми займаємося ними як грою, щоб розвивати навички у студентів аналітичного, критичного мислення, роботи з інформацією і публічних вступів.
Повну розмову слухайте в аудіофайлі