![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
Хто обкрадає українських музикантів на роялті?
«Ситуація в системі інтелектуальної власності за останні 20 років не змінилася», — каже народний депутат
![Хто обкрадає українських музикантів на роялті?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F07%2Fguitar-756326_1280.jpg&w=1366&q=75)
Гості ефіру — народний депутат Олександр Опанасенко та юрист, активіст, волонтер Дмитро Гузій.
«Ситуація в системі інтелектуальної власності за останні 20 років не змінилася. Є питання сплати роялті, є питання, коли підприємці отримують монопольне становище», — говорить Олександр Опанасенко.
«Це питання законодавства. Поки наше патерналістське суспільство і постсоціалістична свідомість будуть зводитися до того, що співаки, автори будуть ходити і дивитися на роялті, як діти на ялинку, очікуючи, коли настане Новий рік, а вони отримають цукерочку, вони її не отримають», — додає Дмитро Гузій.
Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.