![Окупанти на ТОТ намагаються «легалізувати» раніше вкрадене майно — журналіст](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F37_main-v1660280985.jpg&w=1366&q=75)
Ми надамо підтримку у працевлаштуванні 2000 жінок — Філяк
Проєкт «Підтримка економічного процвітання жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні «SEW Ukraine» обіцяє допомогти із працевлаштуванням 2000 жінок із вразливих груп.
![Ми надамо підтримку у працевлаштуванні 2000 жінок — Філяк](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F05%2F9a1de01f893e0d2551ecbb7ce4dc963e.jpg&w=1366&q=75)
Як до проєкту можуть долучитися учасниці та які умови проєкту? Розпитали керівника офісу CDF Ukraine Максима Філяка.
Максим Філяк: Відбір відбувається через вебсайт, діє телефонна лінія, через яку можна записатись на участь у проєкті. Потрібно дзвонити за номером 099 549 49 73.
Метою проєкту є підвищення рівня економічного добробуту жінок, що належать до вразливих груп, в тому числі – внутрішньопереміщених жінок. У цілому проєкт сприяє підвищенню рівня зайнятості та покращення умов підприємництва жінок, які були внутрішньопереміщеними внаслідок конфлікту. Критеріями відбору є приналежність до вразливих груп, проживання в регіонах проєкту, бажання працювати або займатись підприємництвом у легкій промисловості.
Ми надамо підтримку у працевлаштуванні 2000 жінок. Також буде підтримка підприємництва з акцентом на мале та середнє підприємництво для 200 підприємств, де власницями або співвласницями є жінки, а також де жінки є у вищому менеджменті.
Повну програму слухайте в аудіофайлі
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS