![Законопроєкт про СЗЧ: що кажуть в комітеті і як реагують командири](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F60ac855-_690x387.jpg&w=1366&q=75)
Ми віримо, що підлітки, які проходять у нас навчання, можуть стати рушійною силою — Аліна Носенко
Говоримо про відбір до проєкту «Школа успіху», орієнтований на підлітків та нові проєкти Klitschko Foundation.
![Ми віримо, що підлітки, які проходять у нас навчання, можуть стати рушійною силою — Аліна Носенко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F02%2FBez-nazvanyia.jpg&w=1366&q=75)
Гостя студії — Аліна Носенко, директорка у Klitschko Foundation.
Аліна Носенко: Сам проєкт відбудеться влітку. Він довготривалий, ми проводимо його вже 10 років. За цей час через проєкт пройшли понад 1500 підлітків. Ми фокусуємось на тих, кому 14-15 років і тих, хто живе у невеличких містах або селищах.
Кількість освітніх, спортивних і благодійних проєктів там загалом невелика. Ми віримо, що підлітки, які проходять у нас навчання, можуть стати рушійною силою. Ми допомагаємо їм в цьому. Кожен день присвячений одній з навичок, потрібних у XXI столітті. Це навички роботи в команді, як бути лідером і брати відповідальність за інших, критичне і креативне мислення, створення проєктів, медіаграмотність.