![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
На Книжковому Арсеналі виступатимуть бізнесмени, лекції яких збирають стадіони
17 травня у Києві стартує Книжковий Арсенал. Говоримо про нові кураторські програми
![На Книжковому Арсеналі виступатимуть бізнесмени, лекції яких збирають стадіони](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F05%2Fdsc09931.jpg&w=1366&q=75)
У студії Громадського радіо — керівник проектів Києво-Могилянської бізнес-школи, куратор програми «Управлінські діалоги» на бізнес-майданчику Книжкового Арсеналу Павло Білодід.
Лариса Денисенко: Як все це буде виглядати? Що ви підготували?
Павло Білодід: У нас буде більш консервативна програма. Разом з тим, у нас цього року буде певна новація для Книжкового Арсеналу як фестивалю. Бізнес-майданчик буде вперше. Його давно чекали, тому природно, що організатори вирішили започаткувати такий новий розділ у історії фестивалю. Києво-Могилянська бізнес-школа виступає куратором цієї програми. Ми намагалися відштовхуватися від свого досвіду роботи з цими текстами у бізнес-школі. Ми намагалися запропонувати відвідувачам Книжкового Арсеналу програму, яка була б цікавою і достойною.
Лариса Денисенко: Чи буде хтось з запрошених бізнес-гуру?
Павло Білодід: Будуть запрошені наші національні бізнес-зірки, які даватимуть свою рефлексію на ту чи іншу книжку, яка буде представлена в рамках Книжкового Арсеналу.
Зрозуміло, що в центрі — книга. Але книги, які будуть представлені в рамках програми, ми намагалися взяти лише за відправну точку, щоб трошки вище піднятися над тією чи іншою управлінською сферою. З одного боку і з іншого боку ми почуємо певні рефлексії від успішних українських управлінців різного формату. Як то власники чи топ-менеджери з великих компаній. Наприклад, «Київстар» чи «Нова пошта».
Євген Павлюковський: Це вдалося зробити?
Павло Білодід: Ми будемо це робити. Цінність бізнес-літератури полягає не тільки в самому тексті. Іноді дуже важливо почути певну рефлексію від тих людей, які застосували ті чи інші знання.