![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Нові норми співжиття: правозахист і мода поєднані в календарі проєкту #SVOYA
Авторки ідеї сподіваються, що гештеґ збиратиме історії про різних на вигляд та різних за походженням українок.
![Нові норми співжиття: правозахист і мода поєднані в календарі проєкту #SVOYA](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F02%2Fmariia-ta-sele-haydar-e1612364184209.jpg&w=1366&q=75)
Світлана Заліщук: Нас на цей календар надихнула дуже життєва історія. Донька нашої близької знайомої йшла в нову школу і панікувала. Тому що в Україні вона часто почувається не такою, як всі.
У неї темношкірі батьки. Вона відчувала, що з нею ніхто може не захотіти дружити в новій школі. Це нас наштовхнуло на те, щоб познайомити її з дорослими дівчатами, які виглядають інакше, ходять в іншу церкву чи говорять іншою мовою. Але все одно є успішними, реалізувалися в житті. Коли ми почали дзвонити вже цим дорослим жінкам, то зрозуміли, що не лише нашій дівчинці є що сказати. Цим дорослим жінкам також є що сказати, просто їх ніхто не запитував.
Підтримайте Громадське радіо на Спільнокошті
Наталя Бакуліна: Зараз всьому, що шукають в соцмережах, присвоюються гештеґи. Ми сподіваємося, що наша ініціатива сколихне певну хвилю публікацій під цим гештеґом. Ми запрошуємо всіх, кому є що сказати. Це той момент, коли ми надаємо голос українкам, які мають інше етнічне походження, інше коріння.
Повну програму слухайте в аудіофайлі
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.
Встановлюйте додатки Громадського радіо: