![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Перша година «Громадської хвилі» 14 вересня: 250000 внутрішніх переселенців і доля однієї втікачки
Ми дивимося на наближення зими з тривогою – Альона Шкрум, експерт Всеукраїнського благодійного фонду «Право на захист»
Луганський підприємець Марина Пекерман була змушена поїхати з рідного міста, оскільки її бізнес не міг там працювати. Тепер вона у Києві, і у розмові з Дмитром Тузовим вона розповідає про свій досвід.
(Оригінал запису)
Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.