![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
Там, де є зони ризику: в яких містах відбувся фестиваль «Твоя Країна fest»?
«Твоя Країна fest» в Ізмаїлі, Генічеську та Маріуполі: підсумки фестивалю підіб’ють співачка Олена Грозовська і радниця міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк
![Там, де є зони ризику: в яких містах відбувся фестиваль «Твоя Країна fest»?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2018%2F09%2FFestyval---Tvoya-Krayina-fest--..jpg&w=1366&q=75)
«Був указ президента про популяризацію української мови в цьому році, і ми як Міністерство теж взялися за певні проекти, які могли б підняти статус рідної мови. І одним з проектів став фестиваль «Твоя Країна fest». Було запропоновано його провести у зонах, де є найбільші ризики, тобто де люди найбільш потребують української музики — для того, щоб ще раз підняти тему мови і заохотити слухати українську музику», — розповіла Марина Соботюк.
Сьогодні «Твоя Країна fest» їде до Закарпаття у Мукачеве. Фестиваль розпочнеться у Парку перемоги о 18:00.