![Ірина Фурман: «Європейці програють українцям за якістю і швидкістю сервісу»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200kh750-17.png&w=1366&q=75)
Угода мерів на Харківщині — чинник сталості реформи децентралізації?
Одна з реформ, про які кажуть, що вона опинилися під загрозою в зв’язку зі зміною влади в Україні – реформа децентралізації. Тим часом в Україні є приклади того, як не без проблем, але масово відбуваються зміни в цій галузі. Наприклад, на Харківщині близько 20 громад підписали так звану Угоду мерів. Більше про це – слухайте в рубриці «ДЕ ЦЕ?»
Ведучі1
![Угода мерів на Харківщині — чинник сталості реформи децентралізації?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2019%2F07%2F14954492690_98eae_d3e8adf6_XXL-680x446_b3f42_5a8afcc59e39de7566c89c5da5e51eed_b3f42_resize_free_850_0-1.jpeg&w=1366&q=75)
Фото: tic.kh.ua
Що ж це за Угода мерів, як до неї приєднатися та що це дає? Розповіла Олена Мороз — заступниця начальниці управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків, начальниця відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту в Харківській обласній раді
Слухайте розмову в доданому звуковому файлі.