![Ракета, літак із кулеметом чи FPV-дрон: як протидіяти російським БпЛА-розвідникам](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F311147811_479118517585803_7975572367390761158_n.jpeg&w=1366&q=75)
«В Україні відсутня державна політика у справі захисту прав дітей», — експертка Юлія Трестер
Експертка із захисту прав дитини Юлія Трестер розповідає про проблеми із захистом прав дітей і налагодженням системи безпеки дітей
Ведучі2
Гості1
![«В Україні відсутня державна політика у справі захисту прав дітей», — експертка Юлія Трестер](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F05%2Ftrester_0_0_0.jpg&w=1366&q=75)
«Парадокс ситуації полягає в тому, що батьки, по суті, повинні самі забезпечувати безпеку своєї дитини, на певних етапах, і в той же час, самі несуть загрозу безпеці», – говорить Юлія Трестер. Наразі в Україні ефективної та безпечної системи моніторингу безпеки дітей на всіх рівнях немає, потрібно її створювати.
Важливий чинник — це напрацьовані закони, які, як сподівається громадськість, будуть проголосовані же найближчим часом. «В Україні відсутня державна політика у справі захисту прав дітей. Це величезна помилка, яку потрібно терміново виправляти», — переконана експертка.