![Молодша за Трампа і жінка. Як Гарріс змусить республіканців створити нову стратегію боротьби](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FMNS4QAVM2RN6VB6ZOEQR3WNUKY-scaled.jpg&w=1366&q=75)
За що українська молодь отримала відзнаки Героїв Небесної Сотні?
«Відзнаки Героїв» – ряд проектів для підтримки української молоді у тих галузях, у яких працювали чи мріяли працювати Герої Небесної сотні. В нашій студії три переможці різних номінацій, які розкажуть про свої ідеї: Оксана Грицай – кандидатка фізико-математичних наук, переможиця номінації Юрія Вербицького, Єгор Брайлян – історик, переможець тревел-гранту на честь Богдана Сольчаника та Оксана Когут – юристка, переможиця тревел-гранту Богдана Сольчаника.
Ведучі1
![За що українська молодь отримала відзнаки Героїв Небесної Сотні?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2018%2F12%2F48362718_798547017149942_2484600273922686976_n.jpg&w=1366&q=75)