![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
Україна не веде контрпропаганду — організатори форуму «Нова медіа»
Ніколи не довіряйте інформації з одного джерела. Але українці – традиціоналісти. Вони звикли дивитися один канал і читати одну газету
Ведучі1
І до сьогодні контрпропагандою та розвінчуванням міфів займаються не державні структури та РНБО, а активісти. Завдяки їхнім старанням в соцмережах висміюються як технології впливу на масову свідомість, так і самі інформаційні повідомлення.