facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Чи є сексизм у кампанії «Пом'яті, але живі»?

Про кампанію «Пом’яті, але живі» говорили з Олесею Холопік, заступницею директора Центру демократії та верховенства права, координаторкою кампанії «За безпечні дороги».

Чи є сексизм у кампанії «Пом'яті, але живі»?
Слухати на подкаст-платформах
Як слухати Громадське радіо
1x
Прослухати
--:--
--:--
Що було у випуску:
01:10В Україні пристібається лише 23% водіїв
06:05Чому люди не пристібаються?
08:57Чому в фокусі кампанії жінки?
13:30Непристібнутий пасажир ззаду може навіть вбити пристібнутого пасажиру спереду
15:00Безпека перевезення дітей
18:20Штрафи спонукають людей пристібатися
Поділитися

Може бути цікаво

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?