![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
«Киев-Донбасс». Дневной эфир за 7 января. Второй час
Говорим об украинских рождественских традициях и слушаем поздравления от работников «Громадського радио»
Во второй части программы говорим об украинских рождественских традициях с Ильей Фетисовым, руководителем фольклорного ансамбля Божичи.
«Наш колектив займається експедиційним дослідженням Лівобережної України, і ми багато були в Донецькій та Луганській областях. В Петропавлівському районі ми записали людей. Вони кажуть : «Ви знаєте яке свято 6 січня? Це не Різдво, це зветься всесвітні спомини. Коли ми сідаємо за стіл, ті 12 страви — це поминальна вечеря. Кутя — це головня страва. 7 січня — це народження Спасителя. Якщо 6 січня лягти на землю вухом, то можна почути своє майбутнє. Це той день, коли відкривається Рай, і мертві душі виходять, щоб побачити своїх рідних. Не просто так в цей період всі ворожили», — рассказывает гость.
Также в эфире праздничная украинская музыка и поздравления от работников «Громадського радио».