![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
«Шахтарочка» і «Червона калина»: що завтра співатиме хор імені Верьовки?
Галичанин і випускник Донецької консерваторії Зеновій Корінець розповідає про роботу у легендарному колективі і в самодіяльності Верховної Ради
![«Шахтарочка» і «Червона калина»: що завтра співатиме хор імені Верьовки?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F04%2Fzenoviy_korinec.jpg&w=1366&q=75)
Зеновій Корінець окрім роботи в хорі займається самодіяльністю співробітників апарату Верховної Ради.
«Вони сказали, що хочуть співати, і це вже триває 15 років. Раз на тиждень ми збираємось, навіть бувають концерти в Національній філармонії, співаємо авторські і народні пісні. Це аматорський колектив людей, які після роботи хочуть співати. Колись до нас ходив і Олександр Мороз, ми досі співаємо його пісні, в нього дуже гарні вірші, на які добре лягає мелодія. Коли він був головою парламенту, то дуже підтримував наш колектив», — розповідає Зеновій Корінець.
В ефірі звучать пісні «Туман яром», «Шахтарочка» «Ой у лузі червона калина», у виконанні Національного хору імені Верьовки.
За підтримки
Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов'язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів).