facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Дніпрі знайшли спосіб дешево те екологічно переробити сміття

До проекту залучили інвесторів з Великої Британії

У Дніпрі знайшли спосіб дешево те екологічно переробити сміття
Слухати на подкаст-платформах
Як слухати Громадське радіо
1x
Прослухати
--:--
--:--

На зв’язку з Громадським радіо Володимир Панченко, директор Інституту ім. Олександра Поля, керівник «Агенства розвитку Дніпра». Він розповів про проект, через який можливо реалізувати екологічну та дешеву переробку сміття:

«Це називається «переробка сміття з включенням анаеробного процесу. Це означає, що органіка, органічні домішки, які є у смітті, переробляються на біогаз. Потім цей біогаз можна використовувати різними способами, зокрема, у Дніпрі передбачається виробництво електроенергії, за рахунок цього біогазу. Таким чином, англійські інвестори матимуть можливість повернення своїх коштів протягом десяти років», – розповів він.

Детальніше слухайте в доданому звуковому файлі.

Поділитися

Може бути цікаво

«Потойбічний Київ і боротьба зі злом»: про що «Діти вогненного часу» Мії Марченко і Катерини Пекур

«Потойбічний Київ і боротьба зі злом»: про що «Діти вогненного часу» Мії Марченко і Катерини Пекур

«Люди повертаються садити городи під обстрілами»: чому державна політика щодо ВПО потребує змін

«Люди повертаються садити городи під обстрілами»: чому державна політика щодо ВПО потребує змін