![«Граньоний стакан нікто не воровал»: чому українці досі ностальгують за СРСР](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F03-57f25be199fac-8_lyubopytnyh_faktov_o_sovetskom_granenom_stakane.jpg&w=1366&q=75)
У Маріуполі дітям АТОшників та переселенців влаштують безкоштовний кінопоказ
Дітям бійців АТО, переселенців і сиротам покажуть безкоштовно кіно «Сторожова застава»
![У Маріуполі дітям АТОшників та переселенців влаштують безкоштовний кінопоказ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2018%2F02%2Fyuliya_myhalska_anastasiya_yablonska_ta_yegor_slyusarenko.jpg&w=1366&q=75)
Про показ фільму «Сторожова застава» у рамках благодійного проекту для дітей “Подаруй кіно” розповідають його організаторки Юлія Михальська, Єгор Слюсаренко та Анастасія Яблонська.
В другій половині березня показ відбудеться в Маріуполі. Точні дати – будуть відомі на сторінці проекту.
Єгор Слюсаренко: Ми орієнтувалися на дітей сиріт, на дітей військових, онкохворих.
Юлія Михальська: В нашу майстерню «Грець» прийшов в гості режисер стрічки Юра Ковальов, розповів про створення стрічки. Наша майстерня вже на той час була задіяна в соціальних проектах, ми організовували події для діточок біженців, бійців АТО, і ми думали, як нам розширювати діяльність, займатися дітьми.
Анастасія Яблонська: В Фейсбуці є наша сторінка – проект «Подаруй кіно». Наші перші плани – покази на Донбасі, тому що там дітки, напевно, в найнебезпечнішій ситуації. Їх потрібно підтримувати і надихати.
Вікторія Єрмолаєва: Актори зі «Сторожової застави» поїдуть з вами на Донбас?
Юлія Михальська: Поки що невідомо.
Повну версію розмови слухайте у звуковому файлі або у відеотрансляції.