![Як штрафуватимуть тих, хто вчасно не оновив свої військово-облікові дані?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FZapysaty-1.jpg&w=1366&q=75)
Як потрапити на безкоштовні курси для жінок, щоб відкрити свій бізнес?
«Успіх кожної жінки: почни свій бізнес вже сьогодні!» Так називаються безкоштовні курси для жінок, які мріють про свою справу
![Як потрапити на безкоштовні курси для жінок, щоб відкрити свій бізнес?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2018%2F06%2Fliliya-antonyuk-ta-nataliya-zubrycka.jpg&w=1366&q=75)
Організатори Лілія Антонюк, членкиня Наглядової Ради ГО «Жіноча Ліга» Менеджерка зі зв’язків із громадськістю на проекті «Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!» та Наталія Зубрицька засновниця та голова Наглядової Ради ГО «Жіноча Ліга» розповіли, як взяти участь в курсах.
Вікторія Єрмолаєва: З чого починався ваш проект і в чому полягає ваша ідея?
Лілія Антонюк: Наш проект починався із розуміння того, що в усьому світі і в нашій країні є тенденція того, що, на жаль, бідність має жіноче обличчя. Виходячи з цього ми маємо бажання допомогти принаймні українським жінкам побороти свій стереотип, повірити в себе та почати займатися тією діяльністю, яка буде приносити їм дохід. Цей проект органічно виплив із мети та діяльності нашої організації. І ми дуже сподіваємося, що такими кроками ми зможемо допомогти жінкам, які, можливо, бояться, спробувати і стати підприємницями.
Вікторія Єрмолаєва: Ви сказали, що бідність має жіноче обличчя. Поясніть цю думку?
Лілія Антонюк: На жаль, кількість безробітних жінок в Україні, більш ніж на 25 тисяч більше, ніж чоловіків. Це статистика Держстату 2017-го року. Чоловіче безробіття в цьому році скоротилося на 15%, а жіноче – на 3,6%. Крім того, жінки працюють в тих сферах, які є менш оплачуваними: освіта, культура, нижчі ранги державної служби, дрібні маленькі підприємства, а не масштабні великі компанії. Жінки і на світовому рівні отримують менше та мають менший капітал в своїх руках.
Вікторія Єрмолаєва: Скільки жінок пройшли ваші курси, і як надалі брати участь в таких проектах?
Лілія Антонюк: Починаючи з травня, пройшли вже три лекції з практиками. Участь у них взяли майже 700 осіб, тобто це є велика і значна кількість. Четверта лекція відбудеться 30 червня. І з тих заявок, які ми отримали, ми очікуємо, що буде 400 жінок і ми будемо раді приймати ще більше.
Для того, щоб взяти участь у нашому проекті, потрібна зайти або на нашу Фейсбук сторінку або на наш сайт ГО «Жіноча Ліга». Потрібно подати заявку, форма є абсолютно простою: вам просто потрібно зазначити ваше ім’я, контактні телефони, електронну адресу і відправити заявку.
Повну версію розмови можна прослухати у доданому звуковому файлі.