![Як штрафуватимуть тих, хто вчасно не оновив свої військово-облікові дані?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FZapysaty-1.jpg&w=1366&q=75)
Японська художниця Нацуме, яка малює українських військових в стилі манги, приїхала в Україну
Японська художниця, яка малює українських військових в стилі манги, відкриває в Києві виставку до Дня захисника України
![Японська художниця Нацуме, яка малює українських військових в стилі манги, приїхала в Україну](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F10%2Fsobotyuk_0.jpg&w=1366&q=75)
В нашій студії Марина Соботюк, керівник сектору медіакомунікацій Міністерства інформаційної політики, яка сьогодні в аеропорту зустрічала японську художницю, що приїхала висловити підтримку українській армії.
«Виставка відбудеться в «Укрінформі» в суботу 14 жовтня до Дня захисника України о 15:00. Всіх охочих запрошуємо. Прийдуть близько 20 військових для зустрічі та знайомства з художницею.
Нацуме дізналася про військові дії в Україні і в Криму, і це її дуже зацікавило. І вона вирішила дізнатися про нашу країну більше. Вона зазначила, що про Україну в Японії знають дуже мало, і вона розповідала своїм друзям про перебіг подій в нашій країні», – розповідає Марина Соботюк.
За її словами, японська художниця, почувши про конфлікт в Україні, зайшла на українські сайти, знайшла фотографії військових, вразилася нашою культурою і почала малювати.
«На тій картині, що я принесла із собою, намальована українка у військовій формі і українка у віночку та українському вбранні. Тобто цікаво, як вона порівняла ці два образи», – ділиться враженнями Марина Соботюк від творчості японської культури.
Вона розповіла про стиль, яким малює художниця Нацуме. «Манга – це японський стиль. Вона знайшла для себе програму аніме під свої малюнки, і почала малювати. Вона мені сьогодні розповідала, що в тій програмі є спеціальний пензлик, яким вона вимальовує кольори, і те, як це виглядає – вражає».
Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.