![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
У Франківську зараз багато переселенців, місто є гостинним — журналіст
Дружня розмова про життя в Івано-Франківську, в тому числі про футбол і святого Егідія із журналістом Громадського радіо Євгеном Савватєєвим.
![У Франківську зараз багато переселенців, місто є гостинним — журналіст](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F12%2Fivano-frankivsk.jpg&w=1366&q=75)
Гість: Євген Савватєєв, журналіст, ведучий Громадського радіо, автор подкасту на ГР «Диктор Зло».
Євген Савватєєв: Я приїхав у Київ записати кілька розмов для Громадського радіо у стабільній студії й де є така можливість. В Івано-Франківську, на жаль, усе влаштоване так, що графіки відімкнень світла публікують або ввечері, або вранці того дня, коли я мав би робити запис. Тому там я не міг планувати роботу, мої плани зриваються через те, що графік може на 15-20 хв відставати або випереджувати.
![](https://static.hromadske.radio/2022/12/photo_2022-12-05_20-47-39.jpg)
Я чув, що Франківську нині до 30 тисяч людей, які приїхали з інших міст України. Для міста, у якому до 300 тисяч населення, це відчутно. Переселенців багато, бачу їх щодня. Вони відзначають, що це місто є гостинним. Місто прийняло усіх, попри проблеми, яких вистачало і без війни.
Я з багатьома переселенцями спілкуюся, бо ще займаюся волонтерством. Належу до спільноти «Святого Егідія». Займаємося гуманітарною допомогою: продукти, медицина, одяг.
Читайте також: Блокує роботу безпілотників: у Івано-Франківську виготовляють для ЗСУ рушницю-антидрон
У Франківську зараз працюють пункти обігріву, це намети синього кольору, які встановлює ДСНС. Знаю, що їх встановлювали й у минулі роки. У Києві такого не було. З 2015 року ми займалися тим, щоб такі шатра відкривали й у Києві. Цієї зими такі пункти вже є у Києві, сподіваюся, після перемоги України, така практика збережеться у столиці.
Повністю розмову слухайте у доданому аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS