![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
Як війна позначається на польових роботах на Кропивниччині?
Про польові роботи, нестачу механізаторів і допомогу фронту говорили з Олексієм Цокаловим, фермером з Кропивниччини.
![Як війна позначається на польових роботах на Кропивниччині?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F04%2Ftraktor.jpg&w=1366&q=75)
Олексій Цокалов: Наразі у нас не просто брак механізаторів, їх просто немає. Так вийшло, що трактористи чи оператори машин — це готові танкісти чи оператори військових машин. Таким людям потрібно менше навчання. Тому вони затребувані. Зараз вони на фронті: частина пішли добровольцями, частину мобілізували. А без них складно налагодити робочий процес. Бо техніка вимагає догляду та уваги спеціаліста. Зараз нам доводиться чекати спеціаліста, щоб він оглянув нашу техніку перед початком робіт. Це ускладнює процес.
- Ми продовжуємо волонтерити. Тихо. Без фото, відео та соціальних мереж. Так правильно. Так я вважаю.
Настрої на Кропивниччині тривожні. Люди переживають. В такому стресі жити важко. Але нам потрібно набратися мудрості та терпіння. І чекати на перемогу.
Читайте також: «Кропивницький прокинувся і це «вулик», де кожен знає, що робити»: як у місті допомагають переселенцям і військовим
Повністю розмову слухайте у доданому аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS