![3D-будинок в Ірпені для сім'ї військового надрукували за 58 мотогодин](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Foriginal-3-2-e1721655622353.jpg&w=1366&q=75)
«На свіжу голову». Ефір за 16 жовтня. Друга частина
Створення кіберполіції. Український стенд на Франкфуртському ярмарку. В студії працюють Ірина Славінська та Євгенія Гончарук
Ведучі1
![«На свіжу голову». Ефір за 16 жовтня. Друга частина](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F05%2F20151016_101527_0_0_0.jpg&w=1366&q=75)
Громадське радіо
В Україні стартував набір у кіберполіцію із зарплатою у 30 тисяч гривень. Чи потрібен нам такий підрозділ, і хто має туди йти? Коментує Іван Пєтухов, віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців з питань інформаційних технологій, голова комісії з питань науки та інформаційних технологій.
Далі в програмі говоримо про участь України в цьогорічному Франкфуртському ярмарку. Увага до України на Франкфуртському ярмарку минулого року була величезна, але окремого стенду в України не було. Цього року до створення українського стенду долучилася робоча група фахівців галузі.