![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
«На свіжу голову». Ефір за 23 жовтня. Перша частина
Говоримо про те, якими є перспективи залучення іноземних капіталів в українську економіку та про депутатів-прогульників, які знову балотуються у місцеві ради
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні у Берліні візьме участь в економічному форумі, щоб розповісти про хід реформ і переконати представників бізнесу залучати капітал у розвиток української економіки.
«Кількість інвестицій в українську економіку за два останні роки скоротилася. Поки що у цьому питанні Україна втратила не стільки час, скільки момент використання інтересу і привабливості для інвесторів» — говорить економіст, експерт РПР Євген Олейніков.
У кожній міській раді обласного центру, яку проаналізували в Громадському русі ЧЕСНО , відсоток кандидатів на відкликання за прогули засідань сесії чи постійної комісії упродовж року, перевищує 20%.
Стаття 37 закону «Про статус депутатів місцевих рад», за яким депутатів-прогульників можна позбавити мандату, в Україні майже не використовується. Ніхто і не чекає дуже швидких змін, бо свідомість гречкосійства швидко не викоріниш, але на цих виборах громадський сектор має взяти більше мандатів, ніж на попередніх» — сказала Ірина Федорів, координатор регіональної мережі громадського руху ЧЕСНО.