![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
JAN!S «Чуєш, брате — говори мені»: радіодебют потужних пісень
Гостя студії — Євгенія Гончарук, співачка, поетка і композиторка, провідниця проєкту JAN!S і гурту JAN!S, редакторка Громадського Радіо.
![JAN!S «Чуєш, брате — говори мені»: радіодебют потужних пісень](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F09%2Funnamed-2-1-e1600674353249.jpg&w=1366&q=75)
Євгенія представляє три нові записи проєкту, записані під рояль, на якому грає Катерина Юрчук. Розмова про творчість і міцну життєву позицію. Пошук аналогій і паралелей. Обґрунтування потреби в опірності.
А тут можна послухати програму з музикою JAN!S з 2019 року.
Слухаємо:
«Мая малітва» — гурт Naka (Білорусь, білоруською мовою, назва пісні означає «Моя молитва», а назва гурту — творче псевдо співачки Анастасії Шпаковської, про яку докладніше тут);
«Чуєш, брате» — проєкт JAN!S (співає Євгенія Гончарук, музичить Катерина Юрчук);
«Хай всі підуть» — проєкт JAN!S (співає Євгенія Гончарук, музичить Катерина Юрчук);
«Зозуля» — проєкт JAN!S (співає Євгенія Гончарук, музичить Катерина Юрчук, переспів Віктора Цоя українською);
«Говори мені» — гурт JAN!S (у повному складі);
«Qoy Tim-Tim» — гурт IZZET (Київ, кримськотатарською мовою, назва пісні означає «Заграй тим-тми», назва гурту за іменем його провідника Іззета Аблязова);
«Скажи «Ні» — проєкт GBRD feat Аліна Паш (про відповідальне ставлення до споживання пива, надійшло на е-адресу [email protected]);
«48 Crash» — Сюзі Кватро (США, англійською мовою, назва пісні означає «Троща-48», є версія, що про чоловічу менопаузу, а є версія, що про економічну кризу у США 1848 року);
«Messe de Chornobyldorf. Agnus Dei» — формація «Нова опера» (Київ, латиною, назва означає «Чорнобильдорфська меса. Агнець Божий», надійшло на е-адресу [email protected]).
Звукорежисер прямого етеру Дмитро Сміян.
Режисер відеотрансляції Олександр Портян.
Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Українського культурного фонду.
![](https://static.hromadske.radio/2020/09/Pora-roku-dyskleymer-2-300x230.png)
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.
Встановлюйте додатки Громадського радіо:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS