![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
Чим українське кіно може бути цікаве Канаді?
Виконавча директорка Української кіноасоціації розповідає про кіноугоду між Україною та Канадою
Гостя ефіру – виконавча директорка Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук.
Анастасія Багаліка: Що означає кіноугода між Україною та Канадою?
Вікторія Ярмощук: Угода знаходиться в процесі розробки. Міжурядова угода про спільне виробництво аудіовізуального продукту передбачає те, що вироблений продукт визнається національним в обох цих країнах. Таким чином це дає можливість доступу до фінансування, зокрема державного, в обох країнах. Ця угода відкриє українським виробникам продукту доступ до надзвичайно великого канадського ринку, на якому існує розвинена система підтримки аудіовізуального продукту.
Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.