![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Міха Невідомський планує порепувати у кожній середній школі країни
Як можна допомогти здійснити цей намір?
![Міха Невідомський планує порепувати у кожній середній школі країни](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2018%2F07%2Fyuliya-shatylo-ta-miha-nevidomskyy.jpg&w=1366&q=75)
В нашій студії Юлія Шатило і Міха Невідомський – гурт «Апокриф» з міста Буча.
Андрій Куликов: Міха мріє об’їздити всю Україну з репом. Звідки ця мрія взялася?
Міха Невідомський: Моя мрія – об’їздити всі школи. Все почалося з того, що мене якось запросили в школу в Києві. Я там розказував про свій проект «Порепані вірші», і мені дуже сподобалося, як діти це сприйняли. Були цікаві питання, цікавий діалог. Коли я їздив вже в другу школу, ми говорили вже про інші речі, і це була пропаганда різних моральних цінностей.
Я побачив в цьому сенс, адже дуже багато людей за цей час мені написали позитивні відгуки.
Андрій Куликов: Ти цю ідею десь вже широко оголошував?
Міха Невідомський: Поки що тільки у вас на радіо. Я скажу, що ця ідея дійсно потрібна, тому що коли я був у Кривому Розі і в сусідніх регіонах та питав у школярів, що вони слухають з української музики, то виявилося, що ситуація критична. Багато дітей слухають реп, але російськомовний. Я намагаюся докричатися до організаторів фестивалю, що нам треба пропагувати україномовний реп, який, насправді, набагато цікавий та набагато розумніший.
Андрій Куликов: Ви до нас прийшли із прем’єрою пісні. Розкажіть про неї.
Міха Невідомський: Це дуже цікава пісня, вона буде записана з виконавцем Інквізитором, пісня буде називатися «Туман». І у вас ми її вперше прочитаємо акапельно.
У доданому звуковому файлі можна прослухати і повну розмову і пісні гурту, зокрема з альбому «Порепані вірші-2», а також прем’єру пісні «Туман».