facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Ми пройшли пів-України пішки, а «гопників» зустріли тільки в Києві, — проект EnterUA

EnterUA — піша експедиція через Україну від Чопа до першого блокпосту на Сході

Ми пройшли пів-України пішки, а «гопників» зустріли тільки в Києві, — проект EnterUA
Слухати на подкаст-платформах
Як слухати Громадське радіо
1x
Прослухати
--:--
--:--

Гості ефіру — представники проекту EnterUA Сашко Брама і Андрій Бучко.

Сашко Брама: Ми не знаємо, куди нам вдасться дійти. Можливо, навіть далі, до лінії фронту.

Анастасія Багаліка: Чому саме пішки?

Сашко Брама: Ми вже пройшли третину маршруту, близько 900 кілометрів. Такий спосіб подорожі дозволяє зануритися в середовище, познайомитися з людьми, ми є максимально відкритими до різних історій, що можуть статися з нами.

Андрій Бучко: Ми дійшли до Рівного, до села Клевань, зараз приїхали до Києва, а потім повернемося назад і продовжимо мандрівку.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

 

 

Поділитися

Може бути цікаво

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися