![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Полин з ароматом троянди: як роблять українські парфуми?
Говоримо про таємниці рослин у парфумерії, косметології та кулінарії
![Полин з ароматом троянди: як роблять українські парфуми?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F06%2Frose-2417334_1280.jpg&w=1366&q=75)
Гість ефіру — парфумер Богдан Зубченко.
«Можна констатувати, що сьогодні українська парфумерія в такому стані, як українська мода 20 років тому», — вважає гість програми.
На питання, яка українська парфумерія, він відповів: «Ми наслідуємо природу. Це наші українські трави, квіти, це запахи річки, степових трав, полину, чебрецю. Минулого року я створював для української дизайнерки парфуми за її концепцією. Була мета — створити відчуття нашої природи, відродження за допомогою зеленого аромату. Мені був потрібен полин. Я зупинився саме на таврійському, бо він має в своєму ароматі ноту троянди».
Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.
За підтримки
Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов'язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів).