![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
У першому спарингу я переміг призера чемпіонату України — боксер Богдан Штонда
Приїхав з маленького села і вразив столичних чемпіонів.
![У першому спарингу я переміг призера чемпіонату України — боксер Богдан Штонда](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F10%2Fisport.ua_.jpg&w=1366&q=75)
Перспективний український боксер Богдан Штонда розповів про спосіб життя, режим та спортивні плани.
Богдан Штонда: Я переміг у турнірі Boxing Jungle-2 для початківців боксерів-професіоналів. Мій противник Октавіан Гратія, дуже досвідчений боксер. B1 Boxing підписує контракти із переможцями змагань. Ця компанія розвиватиме боксера далі: медійно та у спорті.
Я тренуюся постійно. Прокидаюся переважно о 7 ранку. Ранкове тренування триває до 2-х годин. Після нього я відпочиваю, можу піти у кафе, зустрітися з друзями. Ввечері — основне тренування: спаринги, «стояння на лапах». До турніру готувався два місяці.
У боксі я разом із братом Валентином. Як тільки переїхав до Києва зі свого села, мене тренер поставив у спаринги з призером українського чемпіонату. Я показав свій талант і, можливо, тренер вирішив, що з мене щось буде.
Сьогодні бокс дуже популяризують. Я вболівав за свого земляка, Олександра Усика.
Його перемога для мене — мотивація стати кращим, ніж Усик.
Поки що працюю і рухаюся вперед, до мети.
Повністю програму слухайте в аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS