![Як говорити з дитиною про смерть: рекомендації психологині](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-vika-glitter-392079-4145365-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Вистава про ветеранів війни у театрі імені Франка: інсценізація класики
Спілкуємося з театрознавицею Іриною Голіздрою та актором Олександром Печерицею
![Вистава про ветеранів війни у театрі імені Франка: інсценізація класики](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F07%2Fgolizdra1_0.jpg&w=1366&q=75)
У студії Громадського Радіо театрознавиця Ірина Голіздра та актор Олександр Печериця. Говоримо про виставу «Три Товариші» у контексті сучасних реалій.
«Ремарк завжди був актуальним, і на сьогодні, на мою думку, він ще більш актуальний і сучасний. Ця вистава: «Три товариші», що з’явилась на сцені театру Франка – сучасна. Тому що тема війни для України зараз болюча. Це вистава не про війну, але у контексті війни розкриваються долі персонажів, і тому це дуже важлива річ», – пояснила Ірина Голіздра.
Актор Олексадр Перечериця грає роль Готфріда Ленца. Він поділився своїм досвідом виконання такої ролі:
«Ми виділили декілька головних ліній, одна з яких любовна. Інша лінія – це дружба між тими хлопцями, яка проходить в романі, яка теж проходить в нашій виставі. Це одна з головних ліній і тем. Грати це – неймовірно цікаво», – розповів актор.
Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.