![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
Знання, комфорт чи безпека: як обрати формат навчання для дитини?
Школа, дистанційна освіта чи хоумскулінг?
![Знання, комфорт чи безпека: як обрати формат навчання для дитини?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F09%2Fkids-2835431_1920.jpg&w=1366&q=75)
Гостя — співзасновниця мережі шкіл англійської мови Green Country, авторка чат-боту «Наталя — мама і освітянка» Наталя Лотоцька.
Наталя Лотоцька: Формати освіти якось суттєво не змінилися. Як існували, розвивалися останні століття, так і є. Є традиційна освіта, ходіння в державні школи. Є хоумскулінг (домашня освіта). За останні 3 роки попит на нього збільшується дуже швидкими темпами. Зазвичай, це комбінація: частину роботи роблять батьки, плюс вчителі та репетитори.
Є дистанційна освіта: школи, які пропонують певний набір матеріалів, а також школи, які пропонують живі онлайн-формати.
Є також альтернативні школи (невеликі, які зазвичай розміщуються в квартирах, це менший формат шкіл). Також можуть бути приватні, великі альтернативні школи.
І є форма, яка в Україні не є законною, але у світі практикується — анскулінг. Це коли батьки мають право взагалі не організовувати освіту своїх дітей.
Повну програму слухайте в аудіофайлі