![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Рустем Скібін навчив вінничан кримськотатарського розпису
Відомий художник провів майстер-класи, що стали можливими в рамках проекту «Поділля-Крим»
Рустем став відомий тим, що досконало опанував метод створення орнаментальних структур і створив серії унікальних виробів з вишуканими каліграфічними композиціями.
Народився Рустем в Узбекістані, у Самарканді. У 1996 році закінчив Самаркандське училище мистецтв. Цього ж року повернувся на Батьківщину до Криму. Скибин має свій неповторний стиль поліхромного розпису керамічних виробів, що несе у собі кращі риси традиційної культури кримських татар.
Відвідувачі мастер-класів відзначили схожість кримськотатарських і українських візерунків. Скибин не заперечує. Так і є.
По завершенні майстер-класу Рустема Скібіна, кожен учасник забрав додому розписану власноруч керамічну дошку. Тож зберігатиме вдома спогад про коротеньке знайомство із культурною спадщиною кримськотатарського народу. А хтось, можливо й стане послідовником цієї техніки і проект «Поділля-Крим» матиме продовження у картинах та інших мистецьких витворах.