![Як штрафуватимуть тих, хто вчасно не оновив свої військово-облікові дані?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FZapysaty-1.jpg&w=1366&q=75)
Як було та як стало — проект «Про наш Донецьк»
Ініціатори проекту «Про наш Донецьк» планують створити серію відеороликів, щоб нагадати собі та Донецьку, що він був, є і буде українським містом. Більше про це розповів Назарій Томчук, один із авторів ідеї. «Наш основний меседж: ми все-таки повернемо та відновимо окупований Донецьк», — каже він. Гроші на підтримку проекту наразі збирають на Спільнокошті.
Ведучі1
![Як було та як стало — проект «Про наш Донецьк»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2018%2F11%2Ff5d2002c-28ed-434c-9914-039e05d4e24f-e1542364633820.jpg&w=1366&q=75)
Проект «Про наш Донецьк»