![Як штрафуватимуть тих, хто вчасно не оновив свої військово-облікові дані?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FZapysaty-1.jpg&w=1366&q=75)
Ми тепер довго думаємо, чи вітатися за руку з близькими — Тарас Лютий
Говорили з філософом Тарасом Лютим про COVID-19 та соціальну дистанцію як феномен 2020 року.
![Ми тепер довго думаємо, чи вітатися за руку з близькими — Тарас Лютий](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F12%2F11-1-e1609411413908.jpg&w=1366&q=75)
Тарас Лютий: Коли ми вживаємо словосполучення «соціальна дистанція», то одразу підкреслюються параметри соціальної відмінності між статками людей, між можливостями й так далі. Тут одразу включаються якісь соціально-політичні параметри. Натомість коли йдеться про фізичну дистанцію, то це вже більш точна характеристика, бо йдеться про відстань між людьми й можливість наразитися на певні неприємності. Я думаю, краще говорити про фізичну дистанцію. Ця дистанція може виникати між людьми в замкненому просторі, тут не йтиметься про якісь більш розлогі соціальні масштаби.
Підтримайте Громадське радіо на Спільнокошті
У сучасних реаліях ми напевно наново переосмислюємо самих себе, не тільки як індивідуальних істот, але і як соціальних істот. Змінились також комунікативні звички: ми тепер довго думаємо, чи вітатися за руку з близькими. Все це складає великий комплекс речей, які впливають на нас, на наше індивідуальне життя.
Повну програму слухайте в аудіофайлі
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.
Встановлюйте додатки Громадського радіо: