![Окупанти на ТОТ намагаються «легалізувати» раніше вкрадене майно — журналіст](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F37_main-v1660280985.jpg&w=1366&q=75)
«Я тобі не кицька»: в Україні вийшов комікс для дівчат про тілесні кордони
Освітній центр «Простір толерантності» випустив у світ видання «Я тобі не кицька: маленька книжка для дівчат про власні кордони».
![«Я тобі не кицька»: в Україні вийшов комікс для дівчат про тілесні кордони](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F04%2FFB_IMG_1583057087666.jpg&w=1366&q=75)
На зв’язку — виконавча директорка Освітнього центру «Простір толерантності» Анна Ленчовська.
Анна Ленчовська: Ми вирішили зробити комікс про сексуальні домагання, булінг, цькування, усвідомлення власних тілесних кордонів, культури згоди. Цей комікс орієнтуємо на дівчат від 10 років.
Ми хочемо його поширювати через методику «рівний — рівному», коли самі дівчата будуть своїм ровесницям презентувати цей комікс. Але тепер ми чекаємо кінця карантину, щоб ці тренінги провести, потім наші гіди зможуть проводити заняття зі своїми ровесницями у школах, бібліотеках, дитячих центрах.
У нас є 2 форми розповсюдження: безкоштовно від наших гідів, або можна замовити, написавши нам на сторінку у фейсбуці, вартість примірника 100 гривень.
Повну розмову слухайте в аудіофайлі