![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
НастяЗникає: «Наша музика точно не для стадіонів»
До програми «Тут і зараз» на студії ISTOK завітав гурт «НастяЗникає». Слухайте випуск в ефірі «Громадського радіо» та дивіться на YouTube-каналі проекту.
![НастяЗникає: «Наша музика точно не для стадіонів»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2019%2F08%2FDSC00030.jpg&w=1366&q=75)
Що треба знати про гостей?
«НастяЗникає» з`явилася в 2014-му як сольний проект Анастасії Осипенко. У наступному році до Осипенко долучилася решта музикантів. Зараз до складу входять: Анастасія Осипенко – вокал, гітара; Олена Боричевська – ударні; Юрко Шакалов – бас-гітара; Ната Вовк – клавіші.
«НастяЗникає» грають український соул. Дискографія гурту нараховує три альбоми: «Дієслова наказового способу» (2014), «Облич безліч» (2017), «Малі сполохані звірята» (2019).
![](https://static.hromadske.radio/2019/08/DSC00030-1024x734.jpg)
Із випуску ви дізнаєтеся:
- Як «НастяЗникає» вирішили вперше попрацювати із саундпродюсером?
- Чому новий альбом гурту критикували обережно?
- Чому жоден з учасників формації не має музичної освіти?
- Навіщо музиканти зробили кавер на «ВВ»?
- Чи потрібна Анастасії популярність?
![](https://static.hromadske.radio/2019/08/DSC00033-1024x852.jpg)
![](https://static.hromadske.radio/2019/08/DSC00026-1024x773.jpg)
За підтримки
Український Культурний Фонд, УКФ
![](https://static.hromadske.radio/2019/05/ucf_logo_transparent_ua_full_color-300x230.png)