![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
Чому жінки менше їздять велосипедом?
В програмі U-Cycle Radio Talks — про велосипед і велосипедистів в українських містах – сьогодні поговоримо про жінок і велосипеди, Велопарад дівчат у Києві та інших містах України.
Ведучі1
![Чому жінки менше їздять велосипедом?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2019%2F06%2FVeloparad-divchat.jpg&w=1366&q=75)
Інфодовідка:
- 27 липня в Києві буде Велопарад дівчат. Подія традиційно відбувається в столиці щоліта з 2010 року і поступово поширилась іншими містами України – Львів, Хмельницький, Черкаси, Харків, Маріуполь тощо. Жіночі велопаради демонструють, що поїздки на велосипеді можливі в одязі на будь-який смак і дають змогу сісти на велосипед навіть тим, хто досі не може на це наважитись. У Києві щороку стає більше користувачів велосипеда, але жінок серед них досі мало. За результатами останнього підрахунку Асоціації велосипедистів Києва, на вулицях міста у будній день було помічено 14% жінок та 86% чоловіків.
В нашій студії Настя Макаренко, директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Світлана Рудікова, художниця і одна з веловедучих Велопараду дівчат та Анна Манто, киянка, бабуся, неодноразова учасниця Велопараду дівчат.
![](https://static.hromadske.radio/2019/06/U-Cycle_Radio_Talks_10_girls_and_bikes.jpg)
Розмову можна прослухати у доданому звуковому файлі.