![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Українська без меж #200 JUNKET — «Believe»
Сьогодні почуємо надзвичайно цікавий музичний колектив — це київське тріо «Junket» та їх композиція «Believe».
![Українська без меж #200 JUNKET — «Believe»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F09%2Fgruppa_1-001-e1515692563250-706x400.jpg&w=1366&q=75)
Junket — це київський імпровізаційний гурт, який у своїй музиці поєднує саксофон, флейту та вокал з електронними бітами.
Як розповідають самі музиканти, проєкт утворився спонтанно — на художній виставці, де учасники гурту «Atomic Simao» (Георгій Вальчук та Микола Шостов) створили симбіоз з електронного звучання і живих інструментів — саксофона і флейти. Згодом, до музикантів долучився вокаліст Дмитро Сазонов, і саме у вигляді тріо колектив існує і до нині.
У минулому році «Junket» представили свою дебютну платівку — «Burning Boat & The Dancefloor Security», до якої увійшло 8 композицій. Згодом музиканти видали цей альбом на вінілі, тож, якщо вам сподобається їх творчість і маєте програвач — у вас є можливість придбати вініл від них.
Нещодавно «Junket» представили ностальгійний кліп на композицію «Believe». Кліп вийшов імпровізаційний, і у ньому немає якогось певного сюжету, він нелінійний, як і вся творчість гурту. В цілому — і відео і сама композиція — це найкращий саундтрек літа, що минуло. Легкі нотки ностальгії та музика, під яку приємно згадати найкращі моменти цього літа.
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.
Встановлюйте додатки Громадського радіо:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS