![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
«Азовсталь» — приклад для інших бійців та бійчинь в Україні — польовий командир Майдану
Колаборанти ніде не поділися, але бояться і не вилазять, вважає Володимиp Філенко.
![«Азовсталь» — приклад для інших бійців та бійчинь в Україні — польовий командир Майдану](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F05%2Fazov.jpg&w=1366&q=75)
Гість — польовий командир Майдану Володимир Філенко.
Володимир Філенко: Уся надія на нас, наших хлопців і дівчат, наші можливості. Ми готувалися до війни. Можливо, далеко не все встигли, але зараз проходять вишкіл наші хлопці й дівчата. Вони вчаться освоювати нову техніку, вчаться бойовій майстерності, а головне — формується національний і патріотичний дух. «Азовсталь» є прикладом для інших бійців та бійчигь в Україні.
- Нація формує свій передовий загін, який, без сумніву, зупинить ворога і витіснить його з кордонів України. Питання лише часу і ціни, яку ми за це заплатимо.
Тяжко всім, особливо тим, хто на передовій. Тяжко керівництву і громадянам, тяжко матерям оплакувати синів і дочок. Я особисто впевнений, що ми вистоїмо. Україна вистоювала в критичних ситуаціях.
Наш Майдан, який увійшов в історію — це був супротив проти імперії, боротьба за незалежну країну.
Політичне життя, яке було раніше, тепер відсутнє. Серйозних політичних чвар зараз немає. Є об’єднання практично всіх зусиль навколо президента, головнокомандувача.
- Колаборанти ніде не поділися, але бояться і не вилазять.
З іншого боку, я помічаю, що повне мовчання і розгубленість були місяць-півтора. А далі вже пішли якісь заяви, звинувачення, пошук зради та інше. Це є, але це не переважає. Переважає єдність української нації.
Повністю розмову слухайте у доданому аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS