--:--
--:--

Англія зі скандалом проходить до першого у своїй історії фіналу Чемпіонату Європи — журналіст

Збірна Англії виграла у поєдинку з Данією з рахунком 2:1. Англія зустрінеться з Італією у фіналі «Євро-2020». По це у рубриці «Єврофан. Щоденник Чемпіонату Європи з футболу».

Слухати на подкаст-платформах
Як слухати Громадське радіо
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хвилин

Євген Савватєєв: Збірна Данії дійшла до цього матчу як аутсайдер, Англія була беззаперечним фаворитом. Півфінал — це момент, коли може й статися диво. Збірна Данії наблизилася до реалізації цього дива відмінним ударом зі штрафного майданчика. Це вперше на цьому чемпіонаті, коли хтось влучає прямим ударом зі штрафного. Збірна Англії пропустила свій перший гол на цьому чемпіонаті. Тож змушена була йти уперед. Лідер команди Гаррі Кейн віддав гарну передачу, яка вирішила долю матчу. Рахунок вкінці першого тайму став 1:1.

На другий тайм команда виходила з думкою про оборону. В овертаймі стався скандальний епізод. Рахім Стерлінг прорвався до штрафмайданчика збірної Данії. Далі відбувся контакт з захисником збірної Данії. Рахім стерлінг опинився на газоні. Арбітр матчу показав на 11-метровий. Арбітру, можливо, пропонували подивитися повтор. Він вирішив цього не робити, рішення про пенальті було ухвалене. Це обговорюватимуть довго. Особливо у Данії.