--:--
--:--

Італія — Іспанія — гра, на яку чекали футбольні гурмани — журналіст

Збірна Італії обіграла команду Іспанії та вийшла до фіналу. Чи очікувана перемога? Про це і не тільки — у рубриці «Єврофан. Щоденник Чемпіонату Європи з футболу».

Слухати на подкаст-платформах
Як слухати Громадське радіо
Прослухати
--:--
--:--

Євген Савватєєв: Багато хто називав Італію фаворитом перед цим матчем. На нього чекали усі футбольні гурмани. Адже гра цих двох команд — це завжди дуже цікаво. Цього разу відчувалося, що команди особливо не ризикують. Іспанія вийшла без центрального нападника. Основний нападник Альваро Мората залишився у запасі, команда грала з «хибною дев’яткою». Замість яскраво вираженого центрального форварда вони грали з людиною, яка працює з глибини. Іспанія контролювала цю гру, була більш активною. Найгостріший момент у першому таймі був саме в Іспанії. Дані Ольмо пробивав. Голкіпер збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма справився з цим ударом.

В Італії не було лівого захисника Манчіні Леонардо Спінаццоли, який був активним у попередніх матчах. Не вистачало активності Італії у цій грі.

Зрештою перший тайм команди закінчили з рахунком 0:0 за переваги збірної Іспанії. У другому таймі гра була переважно рівною. Були й гострі моменти, однак в овертаймах команди не відзначилися.