Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Від поразки Нідерландам немає відчуття безпорадності — Євген Савватєєв

Збірна України у стартовому матчі Євро-2020 з рахунком 2:3 поступилася команді Нідерландів.

Слухати на подкаст-платформах
Як слухати Громадське радіо
1x
--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хвилин

Матч відбувся в Амстердамі у неділю 13 червня. Як українці з Нідерландами грали? Розповів Євген Савватєєв, ведучий рубрики «Єврофан».

Євген Савватєєв: Матч був винятковий і що називається карколомний. Збірна Нідерландів, яку вважають одним з прихованих фаворитів Євро-2020, взяла гру під свій контроль. Після першого тайму та 2 забитих голів було відчуття того, що ми можемо на щось розраховувати. Початок другого тайму і голи голландської збірної трохи зіпсували враження від цієї гри. Можливо одна з причин, чому Україна програла — на 13-тій хвилині замінили Олександра Зубкова на Марлоса. Це була незапланована заміна, яку був вимушений зробити Андрій Шевченко. Це не сильна сторона Марлоса.

Гра, яка вчора відбулась в Амстердамі станом найбільш видовищна, найбільше забитих голів протягом одного матчу. Після такого матчу можна сказати — так, програли, але від поразки Нідерландам немає відчуття безпорадності, що ми програли в одні ворота. Нам, на мій погляд, не варто засмучуватись навіть попри те, що наші основні конкуренти, збірна Австрії, вчора перемогла Македонію. Наступний матч ми будемо грати з Македонією, це буде 17 червня о 16.00. Ми будемо грати вже у Бухаресті, туди зможуть дістатись українські вболівальники. Нічого ще не втрачено, нам потрібно виграти у Північної Македонії й підійти до матчу з Австрією вже з 3 очками. Подивимось, як зіграють Нідерланди з Австрією, 2 перемоги мають гарантувати нам участь в плей-офф.