Два роки, як Громадське радіо почало мовити на власних частотах
До кінця листопада було впроваджено ще 10 частот на Донбасі
![Два роки, як Громадське радіо почало мовити на власних частотах](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F11%2F1_0_0_3-730x380.jpg&w=1366&q=75)
Сьогодні 2 роки, як Громадське радіо почало мовити на власних частотах (почавши з Києва на хвилі 70,4).
Хочете привітати нас? Зробіть свій невеличкий доброчинний внеск на виробництво нових програм. Для нас важлива кожна гривня і ми радіємо кожному внеску. Внески від вас – це наша незалежність від великого бізнесу, олігархів та політики. Ми віримо, що українці самі можуть фінансувати чесні медіа.
Привітати Громадське радіо та зробити внесок
Давайте разом пригадаємо як це було. У першому випуску ведучі Андрій Куликов та Наталка Соколенко разом із гостем Миколою Козирєвим, переселенцем з Луганська і правозахисником, обговорили інформаційну політику України на Донбасі. Олег Саакян, переселенець з Донецька і політолог, прокоментував ситуацію із затриманням українського бізнесмена, голови партії «Укроп» Геннадія Корбана. Микола Волинко, лідер Незалежної профспілки гірників Донбасу, оцінив становище шахтарів на непідконтрольних уряду України територіях.