Перший прямий ефір «Громадського радіо»: як це було
Голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов та ведуча, продюсер радіо «Європа Плюс» Юлія Бурковська розповідають про те, як це було
![Перший прямий ефір «Громадського радіо»: як це було](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F12%2F863a214f-0558-41ff-8405-4973eaa5e2ed_w1023_r1_s-730x380.jpg&w=1366&q=75)
1 грудня 2013 року «Громадське радіо» вперше вийшло в прямий ефір на хвилях радіо «Європа Плюс», почавши спільний проект «Євромайдан онлайн».
“Юлія Бурковська зателефонувала та запитала, чи готові ми виходити в ефір. В цей час в Києві йшли демонстрації, починалося загострене протистояння, хотілося бути там, бачити, говорити про це. І тут така можливість – прямий ефір хорошої, визнаної радіостанції. Я відразу відчув, що ці хлопці ризикували насправді. Це порушення формату, а значить зауваження, а може і покарання від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Але вчинок сміливий і дуже для нас значний”, – згадує Андрій Куликов.
За словами Юлії Бурковської, вона зі своїм чоловіком і колегою всю ніч дивилися новини, тоді вже було зрозуміло, що так просто воно не розсмокчеться, і треба щось робити. Радіостанція «Європа Плюс» – розважальна, крім того тоді існував «Радіобар». Це формат, коли весело, приходять музиканти, задумувалось, що всю зиму будуть веселитися, слухати живу музику, пускати все це в ефір.
“А перед цим ми стежили на фейсбуці за Ірою Славінської, розуміли, що є колектив професійних людей, і ми Ірі зателефонували і були дуже приємно здивовані, що ви так швидко зреагували на нашу пропозицію”, – додає Юлія Бурковська.