![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Допомагаючи іншим, рятуємо себе: як волонтери з Кропивницького підтримують фронт
«Разом ми сила» — із такою назвою волонтерське об’єднання другий місяць працює у Кропивницькому. Тонни ліків, речей першої необхідності і харчів активісти збирають і передають на фронт. Волонтери говорять: допомагаючи іншим, рятують і себе — від тяжких думок та депресії.
Щоб вміст не розсипався дорогою, кожну посилку волонтер Максим обмотує скотчем. У коробках — набори від сухої першої страви до десерту. Це так зване асорті, пояснює його колега Тетяна. Все для зручності наших захисників.
«Буває таке — коли їдуть по позиціях навіть на блок-постах там, просять щось залишити, і, щоб не було так, що в одному ящику консервація, в другому тушонка, в третьому цигарки, ми робимо порівну, потроху кожен ящик, все має бути там», — говорить Тетяна.
![](https://static.hromadske.radio/2022/04/276239411_1365969417205836_5495004543918256825_n-1024x576.jpg)
Читайте також: На підконтрольній території люди плачуть, сміються, кричать «Ура» і дякують — водій з Кропивницького
У кожну коробку волонтери кладуть дитячі малюнки. А на посуді з їжею клеять мотиваційні написи, показує кропивничанка Наталя:
«Будь ласка, ось — «Зроблено в Обознівці» і «Обов’язково після перемоги особисто поверніть баночку». Це для того, щоб хлопці поверталися живими».
![](https://static.hromadske.radio/2022/04/277610250_1113200889247157_2402945590598624194_n-1024x576.jpg)
Допомагаючи іншим, рятують і себе — від тяжких думок, від депресії, зізнається волонтерка Алла:
«Зараз ми знаємо, що ми приносимо якусь користь нашим хлопцях, як їм там зараз важко…Хоч тяжко фізично, але морально на душі легше».
![](https://static.hromadske.radio/2022/04/277666143_552482126098069_8530164247249662913_n-1024x576.jpg)
У приміщенні, яке безкоштовно надали місцеві підприємці, волонтери працюють без вихідних. Серед актуальних потреб центру — борошно, цукор, олія та інші продукти.
Лілія Кочерга, Кропивницький, Громадське радіо
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS