![Китай поважатиме таку територіальну цілісність України, яка буде досягнута у домовленостях з Москвою — Портников](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FZnimok-ekrana-2024-07-27-141015-450x290.jpg&w=1366&q=75)
Лікарі об’єдналися заради допомоги під час війни: корекція шрамів травматичних уражень шкіри
![Лікарі об’єдналися заради допомоги під час війни: корекція шрамів травматичних уражень шкіри](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F12%2Fyzobrazhenye_viber_2022-12-22_14-36-29-932.png&w=1366&q=75)
Небайдужі лікарі та клініки з різних куточків України об’єдналися заради допомоги людям.
Кількість людей в Україні, які постраждали через війну, складно порахувати. Саме тому з’явилися ті, хто хоче допомогти їм.
Що таке благодійний проєкт «Заграва»?
«Заграва — це інформаційна платформа, що координує пацієнтів, які постраждали від воєнних дій з лікарями та клініками, які готові надати їм безкоштовно кваліфіковану медичну допомогу з зовнішньої реабілітації».
Проект Заграва має інформаційну місію з надання допомоги в зовнішній реабілітації постраждалим під час воєнних дій.
Ідеолог та ініціаторка проєкту — видатна лікарка-дерматологиня, відома в Україні і Європі експертка з естетичної та регенеративної медицини Владлєна Авєріна.
Проблеми, які вирішує проект:
- Пацієнти не знають, що можуть отримати такий вид допомоги, оскільки естетична медицина та пластична хірургія ніколи не були безкоштовними
- Не знають, де її можна отримати
- Лікарі готові допомагати і брати участь у благодійних проектах, але до них не звертаються з подібними запитами
- Компанії-представники косметологічного обладнання готові надавати безкоштовно свою продукцію, але лікарі та клініки про це не знають
Кому допомагає «Заграва»?
Участь у благодійному проєкті «Заграва» добровільна та безоплатна. Лікарі готові допомогти жінкам і чоловікам від 14 років, які отримали поранення й опіки внаслідок бойових дій в Україні. Ви можете бути військовим чи цивільним. Ви повинні обрати місто чи регіон, де маєте змогу відвідувати клініку чи лікаря для проходження курсу реабілітації.
Перша консультація можлива в режимі онлайн. Після цього експерти порадять вам спеціаліста, оберуть програму та місце реабілітації. Пацієнти самі визначають межі допомоги в зовнішній реабілітації. Усі деталі можна дізнатися та узгодити безпосередньо з вибраною клінікою або лікарем.
Травми, рубці, опіки, уламкові ушкодження, на жаль, залишають сліди — і людина весь час згадує про перенесену травму, дивлячись у дзеркало. Сучасна медицина та косметологія здатні допомогти зробити їх менш помітними.
Головна мета — повернення краси та добра у воєнні часи для людей нашої країни.
Про цей проєкт розповідала перша леді у себе в Telegram-каналі, а також українські новини. Експерти проєкту просять пацієнтів звертатися до них по безкоштовну допомогу.
Звертатись за допомогою можна в Instagram та на сайт https://zagrava.info/