![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Ми готові до приїзду Януковича, — голова Запорізької ОДА
Він заявив, що місцеві мешканці, що вони готові до приїзду Януковича: » Нам було не до жартів, коли про це було сказано. Ми серйозно до цього «готувалися». Я сподіваюся, що це була неточна інформація, і що цього не трапиться, але ми готові до будь-якої несподіванки».
Громадському Радіо з місцевої самооборони Запоріжжя повідомили, що знайдено місце, в якому начебто групуються тітушки. Та напротивагу побоюванням щодо того, що Запорізька область може стати наступним об’єктом російської агресії, колишній мер Бердянська запевнив, що тривога поки не відчувається:
«Щодня поступає дуже багато різної інформації. У нас і обласну раду захоплювали, я помчав туди, та виявилося, що це Народна рада прийшла з претензіями. Дуже багато дезінформації, люди на нервах, ми всі дуже переживаємо. Аце ситуація у нас поки керована. Ми спілкуємося з громадськістю. Активно працює самооборона, козаки», – сказав Баранов.
Фото:www.061.ua