![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
У коридорі мене повалило з ніг та засипало — житель Слов’янська про ракетний удар
![У коридорі мене повалило з ніг та засипало — житель Слов’янська про ракетний удар](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F03%2F337178394_5970509909734386_3494424768899213518_n-e1680003064165.png&w=1366&q=75)
Двоє людей загинули і понад 30 наразі перебувають у лікарні з різними пораненнями. П’ятеро з них — важкопоранені. Такі наслідки ракетного обстрілу Слов’янська 27 березня. Кількість постраждалих збільшується через те, що люди відходять від шоку і звертаються до медичних закладів по допомогу. Росіяни випустили по місту дві ракети С-300 та влучили у адміністративну будівлю — вона розтрощена вщент. Зазнали пошкоджень п’ять багатоповерхових будинків і сім приватних будинків поруч.
До адмінбудівлі, у яку влучила російська ракета, місцевий житель Олександр прийшов у своїх справах. Стояв у черзі, коли пролунав вибух. Перший — розвалив повністю лівий бік будівлі, а другий — прийшовся якраз перед дверима, за якими стояв чоловік.
«Ось цей головний вхід. Ну і відразу зліва були диванчики. І ось там сидів. У кутку. Але потім, після першого прильоту, сказали бігти до коридору і там уже, у коридорі, наздогнав другий приліт. Там мене вже повалило з ніг, засипало. Ну, якось свідомість не втрачав. Одразу підвівся і бігом на вихід», — згадує чоловік.
![](https://static.hromadske.radio/2023/03/337446691_939246854186078_4009129217307566319_n-e1680003329881.png)
![](https://static.hromadske.radio/2023/03/337437430_234310692334811_6662588778651942713_n-e1680003373456.png)
Майже одразу Олександру допомогли медики. Ми зустріли його біля автівки. Точніше, того, що від неї залишилося, бо вона повністю згоріла. Чоловік же каже: головне, що цілий та живий.
— Це ваш автомобіль?
— Все, що залишилося від нього. Все згоріло. Я думаю, не заведеться. Шкода, звичайно.
![](https://static.hromadske.radio/2023/03/337459367_184804047643151_8696917062668800800_n-e1680003174752.png)
Місцева жителька Анжеліка прибігла на місце обстрілу чимдуж. На момент ракетного удару у будівлі перебував її чоловік. Одразу після вибуху зв’язку з ним не було.
«Найголовніше: живий. Рука зашиється, залікується, нічого страшного. Нас знищують, як народ. У нас друзі були у Росії. А коли все почалося, я зрозуміла — там зомбі. Там живуть зомбі, неадекватні, які вірять і слухають лише свого маразматика, флегматичного старця, чи хто там його представляє. Там нормальних дуже мало. Радіти, коли у нас все руйнується і мирні люди гинуть, це неадекватні люди, хворі просто», — говорить Анжеліка.
![](https://static.hromadske.radio/2023/03/337278706_980840816619595_6593776951214828408_n.png)
Увесь день комунальники прибирали наслідки ракетного обстрілу. Увечері близько десяти потрощених авто прибрали з проїзної частини. Електрики змогли відновити енергопостачання у пошкоджених житлових будинках. Увечері поліція охороняла об’єкт адмінбудівлі, щоб запобігти мародерству.
![](https://static.hromadske.radio/2023/03/337726773_758803452490826_3010027080357686649_n-e1680003599366.png)
Яніна Львутина, Слов’янськ, Громадське радіо
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS