facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Концерт на сміттєзвалищі: музикант і блогерка за чисте довкілля

Полігон № 5 біля Підгірців на Київщині – це понад 65 гектарів сміття і допоміжних об’єктів. Саме там вирішили влаштувати музичний вечір піаніст-імпровізатор Роман Коляда та екоблогерка Маріанна Бойко. Як це було? Дивіться у відео для програми ECO SAPIENS

1x
Прослухати
--:--
--:--
Поділитися

Може бути цікаво

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

17 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

38 хв тому
Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

51 хв тому
Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

57 хв тому