
Ніхто не постраждав

Про це повідомляє Олександр Хуг, передає твіттер СММ ОБСЄ.
“Патруль потрапив під вогонь стрілецької зброї в районі Авдіївки/Ясинуватої. Ніхто не травмований”, — передає СММ ОБСЄ.
Hug: #OSCE SMM patrol came under small arms fire in the area of Avdiivka/Yasynuvata. Nobody injured
— OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) 27 травня 2016 р.
За словами Хуга, у 25-кілометрові зоні досі виявляють озброєння, яке згідно домовленостей мало бути відведене. Він назвав конфлікт на Донбасі “конфліктом низької інтенсивності”, зазначивши, що майже щодня з’являється інформація про нові смерті.
Раніше “Громадське радіо” передавало, що бойовики не пропустили представників ОБСЄ під Ясинуватою — штаб АТО.
За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, але 14 військовослужбовців отримали поранення.
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
